CO JE TO TV AUKCE A PROČ V NÍ PRODÁVAT?

Vaši nemovitost prodáme za nejvyšší cenu! Díky perfektnímu marketingu získáme vždy nejvíce zájemců. Následně v TV aukci prodáme v průměru o 431 000 Kč dráž než byste získali sami.

Pouze v TV aukci získá nemovitost právě ten zájemce, který je připraven za ni zaplatit nejvyšší cenu. Proč? Protože o ni má skutečný zájem a ve férové soutěži s ostatními zájemci ji formou příhozů získá pro sebe za takovou cenu, kterou je ochoten za ni zaplatit. Hovoříme o nejvyšší nabídce.

Výsledkem TV aukce je spokojenost na obou stranách. Prodávající získává za svou nemovitost více peněz než původně požadoval a kupující vždy kupuje za takovou cenu, kterou byl ochoten za nově získanou nemovitost v TV aukci zaplatit.

JAK TV AUKCE PROBÍHÁ

Cíl je jasný. Překonat běžnou cenu a prodat za nejvíc.

JAKÁ NEMOVITOST PATŘÍ DO TV AUKCE

Jakákoliv. Především taková, jejíž majitel chce prodejem získat více, než je obvyklá cena na trhu. Může to být obyčejný byt či dům, ale klidně také zchátralá stavba určená k demolici pod níž je zajímavý pozemek. Do TV aukce však může přijít stejně tak chata, chalupa i pozemky všeho druhu …pole, louky, stavební parcely. Každá z nemovitostí najde v TV aukci svého skutečného zájemce.

NÁŠ MAKLÉŘ VÁM PORADÍ

Stačí kontaktovat nejbližší pobočku nebo jednoduše vyplnit tento formulář. Náš makléř Vám vše vysvětlí a poví, jak vše proběhne. Společně připravíte prodejní strategii, vyvolávací cenu a vše potřebné k bezvadnému prodeji nemovitosti v TV aukci za nejvyšší cenu.

PŘÍPRAVA NEMOVITOSTI

Tady začíná práce makléře. Chceme, aby Vaše nemovitost měla co největší počet zájemců, kteří o ni v TV aukci projeví zájem. Obal prodává! Vytvoříme proto skvělou prezentaci – nafotíme profesionální fotky, vytvoříme video prohlídku nebo rovnou prohlídku ve virtuální realitě. Prázdné nemovitosti vybavíme nábytkem, aby si je zájemci uměli lépe představit.

CENA POŽADOVANÁ KLIENTEM

Společně s makléřem nastavíte výchozí cenu. Takovou, kterou za svoji nemovitost požadujete v každém případě. Takovou, abyste byli spokojeni i v případě, že žádný ze zájemců nepřihodí nic navíc. To se ale stává jen zřídkakdy. Obvykle je to taková cena, za kterou by se nemovitost prodala běžným způsobem. My však jdeme do TV aukce a tady se nemovitost prodává té nejvyšší nabídce.

MARKETING A INZERCE

Televizní aukce je atraktivní a je v přímém přenosu. Je sledována desítkami tisíc diváků, a to je ten nejlepší způsob její propagace. Mimo to je k vidění na desítkách realitních portálů a v online inzerci. Propagujeme také na Facebooku, v nejposlouchanějích rádiích a také v televizi. Jako jediní připravujeme marketingový plán propagace a díky profesionální prezentaci získáváme také nejvíce zájemců. Televizní aukce je totiž nejlepší způsob, který vytváří popularitu, nové zájemce a prodejní finále za nejvyšší cenu.

MARKETINGOVÝ PLÁN >

PROHLÍDKY NEMOVITOSTI

Ještě než začne TV aukce, tak všem zájemcům Vaši nemovitost ukážeme. Společně se dohodneme jak a v jakém čase. Jde o to, abychom Vám ušetřili čas a starosti. Ideální je prohlídkový den, ve kterém si nemovitost mohou zájemci prohlédnout. Váš makléř zajistí špičkovou připravenost a atraktivní prezentaci – chceme zájemce nadchnout, aby se jim nabídka líbila.

DEN TELEVIZNÍ AUKCE

Je tady den TV aukce. Moderované TV aukce jsou vždy živým přenosem a přihlášení zájemci, ale i ti zájemci, kteří o nemovitost projeví zájem až v průběhu TV aukce, se mohou snadno přihlásit. Nemovitost podrobně představíme, TV aukci zahájíme a tím vše začíná. Jde o to, abychom prodali za nejvyšší cenu. Podívejte se, jak taková TV Aukce probíhá.

VŠE SLEDUJETE ŽIVĚ

V online systému TV Aukce lze pohodlně z vašeho domova sledovat, jak zájemci přihazují a jak cena roste. Startujeme na dohodnuté minimální částce. Právě tady přicházejí skutečné emoce. Mnoho přihlášených kupujících mezi sebou férově „vysoutěží“ finální prodejní cenu Vaší nemovitosti. Získá ji opravdový zájemce, který za ni zaplatí nejvyšší nabídku.

PRODÁNO ZA NEJVYŠŠÍ CENU

Co je to nejvyšší nabídka? To je nejvyšší cena, kterou nabídl jako poslední právě ten zájemce, který Vaši nemovitost opravdu chce a kterou již nikdo další nepřehodil. Čas TV aukce vypršel a nemovitost získala nového majitele. Takového, který dobrovolně zaplatil nad rámec minimální ceny takovou hodnotu, která tvoří skutečnou tržní cenu Vaší nemovitosti a zisk navíc, který Vám přinesla jedině TV aukce. Prodali jste za nejvyšší cenu.

AUKCE NENÍ DRAŽBA

Mnoho lidí si tyto dva pojmy plete a vysvětlení je snadné.

Dražba je zpravidla nedobrovolná situace, při které se prodává majetek osoby k vyplacení dluhů, exekucí, insolvence apod. Zatímco aukce je zcela dobrovolná alternativa prodeje majetku, jejím prostřednictvím lze získat vyšší cenu než původně požadovanou. Aukce je Vaše rozhodnutí, díky kterému můžete získat více. Dražba je nucená věc.

PROČ TV AUKCE S M&M AUKČNÍ SÍŇ?

Protože jen k nám chodí nejvíce zájemců od největší realitky v ČR.

M&M Reality je největší a počtvrté v řadě nejdůvěryhodnější realitní kancelář v ČR a má také proto největší množství zájemců o Vaši nemovitost. Makléři pro Vás zajistí nejobsáhlejší inzerci, skvěle připraví nemovitost, prodejní marketing a veškerý realitní servis.

M&M Aukční síň pak zajistí další vlnu zájemců díky své televizní popularitě a unikátnímu marketingu. Váš dům, byt či pozemek profesionálně prodáme v TV aukci za nejvyšší cenu!

jednička

mezi realitkami v ČR

jediná

realitka s živou TV aukcí

+ 1200

zrealizovaných aukcí

431 000 Kč

v průměru navíc

+16 000

zájemců každý měsíc

PŘEHLEDNÝ AUKČNÍ SYSTÉM

Máme vlastní online systém, který zajišťuje celý proces aukčního prodeje nemovitosti! Každý účastník aukce může sledovat její průběh, dávat minimální či jinak vysoké příhozy a Vám jako prodávajícímu umožňuje pohodlně pozorovat, jak hodnota Vaší nemovitosti v reálném čase roste.NEMOVITOSTI
PRODANÉ
V TV AUKCI

ARCHIV
TV AUKCÍ

PRODANÉ kompletní video archiv
aukcí dle datumu vysílání

NEMOVITOSTI
K PRODEJI
V TV AUKCI

AKTUÁLNÍ
TV AUKCE

18. 07. 2024 přímý přenos aukce
od 18:00 hod.

PŘÍMÝ PŘENOS  

PRODEJTE VAŠI NEMOVITOST V TV AUKCI ZA NEJVYŠŠÍ CENU

+420 296 399 006

Po - Pá 8:00 - 20:00 / So - Ne 9:00 - 17:00

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole