PŘÍBĚHY KLIENTŮ

Paní Jana se rozhodla přestěhovat z velkého domu, na který byla sama, do menšího bytu. Díky elektronické aukci získala 331 000,- oproti požadované částce navíc. Díky těmto penězům se konečně rozhodla vyřešit dlouho odkládaný zdravotní problém.

Paní Jolana nejdříve elektronické aukci nedůvěřovala, nicméně to zkusila. A nelituje. Navýšení ceny bytu 2+1 v aukci jí vyneslo milion navíc.

Prodej zahrady v elektronické aukci jim vyřešil akutní problém s opravou střechy a nabídl další možnosti, jak si život užít.  Díky elektronické aukci získali za zahradu milion navíc.

Rozhodli se prodat byt, který chtěli původně pronajímat. Prodej v elektronické aukci jim vynesl půl milionu navíc oproti požadované ceně. Teď plánují pořídit zahrádku.

CO JE TO AUKCE
A JAK PROBÍHÁ?

Aukce je profesionální způsob prodeje v jejímž závěru jsou spokojeny obě strany. Podívejte se, jak probíhá a proč získáte nejvíce. CHCI VĚDĚT VÍC >

PRODANÉ
NEMOVITOSTI

Již jsme prodali přes 1200 nemovitostí v aukci a prodávajícím jsme díky tomu přinesli více než 360 000 000 Kč navíc. CHCI SE PODÍVAT >
PŘÍMÝ PŘENOS  

PRODEJTE VAŠI NEMOVITOST V TV AUKCI ZA NEJVYŠŠÍ CENU

+420 296 399 006

Po - Pá 8:00 - 20:00 / So - Ne 9:00 - 17:00

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole