PŘÍBĚHY KLIENTŮ

Paní Jana se rozhodla přestěhovat z velkého domu, na který byla sama, do menšího bytu. Díky elektronické aukci získala 331 000,- oproti požadované částce navíc. Díky těmto penězům se konečně rozhodla vyřešit dlouho odkládaný zdravotní problém.

 

 

Když se odstěhovaly děti, zůstala paní Jana sama v domě, který pro ni byl zbytečně velký. Proto se rozhodla jej prodat a podívat se po něčem menším. „Vyhlédla jsem si tak akorát velký byt, který mi vyhovoval a navíc je nedaleko mého zaměstnání, takže mi odpadne i každodenní dojíždění do práce a dojdu tam teď pohodlně pěšky.” Paní Jana, stejně jako většina lidí, neměla s prodejem nemovitosti zkušenosti. Proto se obrátila na kamaráda makléře, který celý dům kompletně nafotil a připravil všechno k prodeji. K tomu jí poradil, aby dala dům do aukce, protože tak může získat nějaké peníze navíc.

„Nejdříve jsem z toho měla obavu, protože jsem o aukcích nic moc nevěděla, ale nechala jsem si všechno vysvětlit a následně jsem dům do aukce vložila.” Svého rozhodnutí paní Jana rozhodně nelituje. „Na počítači jsem sledovala, jak aukce probíhá. A paráda, jak to šlo nahoru,” dodává s úsměvem. Díky aukci obdržela oproti původně požadované ceně 331 000,- Kč navíc.

A co se chystá s penězi navíc udělat? Konečně si splní svůj sen a nechá si upravit zuby, o čemž uvažuje už dlouhou dobu, ale až tato nečekaná finanční injekce ji konečně nakopnula, aby skutečně navštívila dentální kliniku. Nezapomene ani na děti, kterým část peněz pošle. Ovšem nejhorší bude vybrat místo pro dovolenou s přítelem. „V tomto jsme se zatím neshodli, protože zatímco přítel miluje moře a nejraději by jel na Makarskou, já mám hrůzu ze všech těch medůz a jiných potvor, co v moři plavou, proto jsem nejspokojenější u Balatonu, kde si vyloženě užívám termály.” Uvidíme, jestli se dohodnou, každopádně by situaci díky financím navíc mohli vyřešit tak, že pojedou nejdříve do Chorvatska a cestou zpátky se zastaví v termálních lázních u Balatonu.

DETAIL AUKCE >

CO JE TO AUKCE
A JAK PROBÍHÁ?

Aukce je profesionální způsob prodeje v jejímž závěru jsou spokojeny obě strany. Podívejte se, jak probíhá a proč získáte nejvíce. CHCI VĚDĚT VÍC >

PRODANÉ
NEMOVITOSTI

Již jsme prodali přes 1200 nemovitostí v aukci a prodávajícím jsme díky tomu přinesli více než 360 000 000 Kč navíc. CHCI SE PODÍVAT >
PŘÍMÝ PŘENOS  

PRODEJTE VAŠI NEMOVITOST V TV AUKCI ZA NEJVYŠŠÍ CENU

+420 296 399 006

Po - Pá 8:00 - 20:00 / So - Ne 9:00 - 17:00

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole