PŘÍBĚHY KLIENTŮ

Paní Jolana nejdříve elektronické aukci nedůvěřovala, nicméně to zkusila. A nelituje. Navýšení ceny bytu 2+1 v aukci jí vyneslo milion navíc.

 

 

Paní Jolana si prošla těžkým obdobím, když jí poměrně brzy tragicky zahynul manžel. Nicméně i poté měla krásný vztah s tchýní a starala se o ni až do jejich posledních dnů. Teď po ní paní Jolaně zůstal krásný byt 2+1. Nejdříve měla v plánu, že jej bude pronajímat, ale vyslechla si zkušenosti známých, kterým pronájem bytu přinesl víc starostí, než radostí. Dokonce se dočkali toho, že jim nájemníci z bytu zmizeli i s vybavením včetně vestavěných spotřebičů. Proto se rozhodla byt prodat.

„Měla jsem hezký byt, který jsem chtěla prodat a kamarád mi poradil, ať zkusím aukci.” Nejdříve k aukci neměla moc důvěru. Až když jí makléř vysvětlil, oč se jedná a ukázal výsledky předešlých dražeb, rozhodla se to zkusit. „Nejdříve jsem tomu nevěřila, ale zkusila jsem to. Když jsem pak viděla výsledek, musím říct že jsem radostí doslova skákala,” přiznala se paní Jolana. „Ten byt se prodal za 2 260 000,- Kč.” K tomu je třeba dodat, že za byt paní Jolana původně požadovala 1 250 000,- Kč, což byla cena v místě obvyklá. „Byt se v aukci prodal za o milion a deset tisíc víc,” neskrývá své nadšení.

S takovou sumou navíc nepočítala, přesto má jasno, jak s penězi naloží: „Mám dvě děti, tak dám každému půlku a za těch deset tisíc pojedu někam na dovolenou. Nebo si pořídím nové tenisky,” směje se paní Jolana, která je stále aktivní a ráda se toulá přírodou. „Jen nevím, jestli těch deset tisíc bude na dovolenou stačit,” obává se, nicméně k tomu zapomněla připočítat ten milion a čtvrt, který původně požadovala, a který jí samozřejmě patří také. „Po zkušenosti s aukcí začínám uvažovat i o prodeji chalupy, kam jsme dříve jezdili poměrně často, ale teď se tam dostanu tak jednou za měsíc,” sdělila nám paní Jolana své plány a dodala, že za utržené peníze za chalupu si hodlá konečně splnit sen a až to půjde, tak chce navštívit Niagarské vodopády, jak to kdysi dávno plánovali ještě s manželem.

DETAIL AUKCE >

CO JE TO AUKCE
A JAK PROBÍHÁ?

Aukce je profesionální způsob prodeje v jejímž závěru jsou spokojeny obě strany. Podívejte se, jak probíhá a proč získáte nejvíce. CHCI VĚDĚT VÍC >

PRODANÉ
NEMOVITOSTI

Již jsme prodali přes 1200 nemovitostí v aukci a prodávajícím jsme díky tomu přinesli více než 360 000 000 Kč navíc. CHCI SE PODÍVAT >
PŘÍMÝ PŘENOS  

PRODEJTE VAŠI NEMOVITOST V TV AUKCI ZA NEJVYŠŠÍ CENU

+420 296 399 006

Po - Pá 8:00 - 20:00 / So - Ne 9:00 - 17:00

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole