PŘÍBĚHY KLIENTŮ

Prodej zahrady v elektronické aukci jim vyřešil akutní problém s opravou střechy a nabídl další možnosti, jak si život užít.  Díky elektronické aukci získali za zahradu milion navíc.

 

 

Pan Karel zdědil po tetičce zahradu. A protože ho zemědělské práce nebaví, rozhodli se zahradu prodat a za utržené peníze opravit střechu. „Přemýšleli jsme jako to prodat. Moc se nám nechtělo prodávat to přes realitku a platit jí provize.” Nicméně syn přišel s tím, že našel realitní kancelář, která pořádá aukce.

Nejdříve měl strach do aukce jít. Pak ale zjistil, že nemůže prodělat, protože nikdy se neprodá za méně, než je stanovena vyvolávací cena, kterou si majitel určí. „Jak to dopadlo? Nečekal jsem to. Nová střecha, dovolená, nové auto a mladýmu motorku…,” vyjmenovává pan Karel, co všechno má v plánu s utrženými penězi udělat. V průběhu aukce, která trvala dvě hodiny, se totiž prodejní cena vyšplhala až na 2 050 000,- Kč, což je o plných 1 055 000,- Kč více než původně požadoval.

„Velká spokojenost. Najednou je ten život nějaký lepší. Kdybych to prodával sám, tak bych tolik určitě nevydělal.”

DETAIL AUKCE >

CO JE TO AUKCE
A JAK PROBÍHÁ?

Aukce je profesionální způsob prodeje v jejímž závěru jsou spokojeny obě strany. Podívejte se, jak probíhá a proč získáte nejvíce. CHCI VĚDĚT VÍC >

PRODANÉ
NEMOVITOSTI

Již jsme prodali přes 1200 nemovitostí v aukci a prodávajícím jsme díky tomu přinesli více než 360 000 000 Kč navíc. CHCI SE PODÍVAT >
PŘÍMÝ PŘENOS  

PRODEJTE VAŠI NEMOVITOST V TV AUKCI ZA NEJVYŠŠÍ CENU

+420 296 399 006

Po - Pá 8:00 - 20:00 / So - Ne 9:00 - 17:00

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole

Povinné pole