Rozhodli se prodat byt, který chtěli původně pronajímat. Prodej v elektronické aukci jim vynesl půl milionu navíc oproti požadované ceně. Teď plánují pořídit zahrádku.

 

 

„Děcka potřebovali vlastní pokoj, tak jsme se rozhodli jít do většího,” říká paní Jitka. Protože měli nějaké úspory, rozhodli se pořídit byt nový a stávající byt 2+1 si nechat s tím, že jej budou pronajímat. „Tím, že je teď taková situace, jak pracovně, tak zdravotně, rozhodli jsme se nakonec náš starý byt prodat a doplatit náš nový byt, ať máme pokoj.” Nejdříve se chtěli poptat známých a kamarádů, jestli by ho někdo nechtěl koupit, ale nakonec se rozhodli oslovit realitku.

„Manžel přišel s tím, že mu makléř nabídl možnost prodeje bytu v aukci. Nejdříve jsem se bála, jestli to nebude třeba dlouho trvat, nebo nebudou nějaké jiné problémy,” obávala se paní Jitka. Nicméně makléř zařídil všechno včetně nafocení rychle a pak už jen sledovali, jak v aukci nabíhají peníze. „V den aukce jsme si pustili počítač, ani jsme pomalu nestihli otevřít vínko a najednou byla prodejní cena vyšší o půl milionu.”

Paní Jitka s manželem vůbec nepočítali s tím, že by se výsledná cena mohla navýšit o tolik, proto neměli vůbec žádný plán, jak s penězi navíc naložit. „Asi si pořídíme zahrádku a já si tam zasadím rajčata, protože na balkonech mi to vůbec nejede,” směje se paní Jitka.

Průběh aukce

PRODEJTE VAŠI NEMOVITOST
V TELEVIZNÍ AUKCI ZA NEJVYŠŠÍ CENU

+420 296 399 006

Po - Pá 8:00 - 20:00 / So - Ne 9:00 - 17:00

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com